Formy płatności

Dokładamy wszelkich starań  aby zakupy w naszym sklepie  były proste i wygodne, a cały proces był intuicyjny. Dokonywanie płatności wcale nie musi być nieprzyjemne i skomplikowane.

Do Państwa dyspozycji są następujące formy płatności

1. Przelew
Dla klientów którzy preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce stacjonarnej banku lub poczty. Po zrealizowanym zamówieniu, klient otrzymuje drogą mailową numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę .W chwili zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym, zamówienie jest przekazywane do realizacji.
W tytule przelewu należy podać numer zamówienia lub imię i nazwisko (dostępny w mailu potwierdzającym zakup).

Dane do przelewu:
Magnolia Magdalena Gdula
ul.3-go Maja 4
35-030 Rzeszów
Nr konta:  Credit Agricole 34 1940 1076 3095 6685 0000 0000

2. Za pobraniem/przy odbiorze
Wybierając opcję za pobraniem, wysyłamy towar w momencie otrzymania i potwierdzenia zamówienia. Zapłata gotówką u kuriera przy odbiorze zamówienia

3. Przelew on-line: DotPay
System bezpiecznych, bezpośrednich i gwarantowanych płatności internetowych. Wybierając tą opcję, masz pewność, że przekazywane środki dotrą do nas błyskawicznie. Opcja ta umożliwia również zapłatę kartą płatniczą. Ze względów bezpieczeństwa każda transakcja w systemie płatności elektronicznych jest weryfikowana przez operatora DotPay.
(termin weryfikacji płatności nie jest zależny od naszego sklepu) z chwilą realizacji płatności zamówienie jest przekazane do realizacji.

a) kartą płatniczą:
b) eprzelewem:

Możesz zapłacić za towar w siedzibie naszego sklepu odbierając go osobiście w Rzeszowie ul. 3-go Maja 4 od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00 i w soboty od 10:00-14:00.
Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny +48 17 85 36 878, +48 603 625 603 lub e-mailowy: sklep@galeriamagnolia.pl

 

Życzymy udanych zakupów
Zespół Galerii MAGNOLIA